PRAVÁ LÁSKA? 6 ZNAKŮ, ŽE VÁS SKUTEČNĚ MILUJE

Pokud nemáme schopnost číst myšlenky, nezjistíme, co k nám někdo jiný cítí, pokud nám to přímo neřekne. Jenže komunikace v raných fázích randění je náročná, a proto může být obtížné uhodnout, jestli nás skutečně miluje, jestli je to pravá láska. Avšak ani tehdy, když nám neřekne doslova: „Miluji tě“, neznamená to, že to tak necítí. Je možné, že cítí hlubokou lásku, i když to ještě neřekl.

Signály, že k nám cítí víc než přátelství. Je to pravá láska!

Vymýšlí ty správné dárky

Nemusí to být nejdražší či nejkrásnější dárky na světě, ale je vidět, že nad nimi přemýšlí a chce nás potěšit. Například, ví, že se nám líbí nějaké zvířátko, tak nám koupí ponožky či prádlo s vyobrazením toho zvířátka. Věnuje pozornost věcem, které zmiňujeme, o kterých mluvíme, po kterých toužíte a snaží se najít dárek, který spadá do našich tužeb.

Dělá za nás domácí práce, které nesnášíme

Pomáhá s domácími pracemi? Umyje nádobí, vynese odpadky, ustele postel? Pokud dělá jakoukoli nezbytnost, kterou nemáme rady, je to znamení, že nás skutečně miluje.

Angažuje se do věcí, které se nám líbí

Dívá s námi oblíbený seriál, i když takový žánr není zrovna jeho šálkem kávy? Sleduje s námi sport, o který se dříve nezajímal? Jde s námi na koncert vážné hudby, ačkoli o ni nikdy nejevil zájem? To znamená, že nás chce udělat šťastnou. Proč by to dělal, kdyby nás nemiloval?

I vy často hledáte kouzelnou pilulku, která by vás udělala šťastnými? Existuje jen jedna jediná věc, která neustále dokazuje svou kouzelnou moc. Pravá láska. Je… Čti dál
Najde důvod, jak vás představit rodině a přátelům

Osoba, která je zamilovaná, svou lásku často vzpomíná před příbuznými i známými. O tom sice vědět nemůžeme, ale najde-li způsob, jak nás seznámit s rodiči a svými přáteli, je to jasné a velmi dobré znamení.

Happy fun loving Asian / Indian couple painted in colors or gulal and celebrating holi festival outdoor. Concept of Indian festival Holi with Indian Couples.

Je (téměř) vždy pozorný

I když nemůžeme očekávat, že bude mít naprosto dokonalou paměť, to nejdůležitější si zapamatuje. Ví, kdy jsme se seznámili, kdy máme svátky, co je pro nás důležité. Když si potřebujeme promluvit, odloží telefon nebo stopne film. Vždy se snaží být dobrým posluchačem.

Dává nám najevo, že na nás myslí

Možná nenapíše text „Miluji tě“, ale pošle zprávu, která jasně naznačuje, že na nás myslí. Například, slyší v rádiu o nějaké akci a napíše nám, jestli bychom tam s ním nechtěli jít. Když jsme spolu na veřejnosti, dá nám ruku kolem pasu a ve správných chvílích ho trochu zmáčkne.