VÍTE, KTERÉ VĚCI SE VE VZTAHU NEODPOŠTĚJÍ? TOTO SE TOLEROVAT NEOPLATÍ!

Přiznejme si – chemie, přitažlivost, naděje a vášeň mohou způsobit, že potenciálního partnera budeme vnímat v růžovém světle. Nikdy však nepřehlížejme signály, které mluví jasně: rychle od něj pryč. Které to jsou? Je načase rozejít se?

Nikdy nás neosloví jménem

Věřte nebo ne, existují chlapi, kteří i když spávají s nějakou ženou, nevědí její jméno. Říkají jí stále nějakou přezdívkou – láska, miláčku, která se hodí pro intimní příležitosti, ale její vlastní jméno zapomněli. Pokud nepoužije jméno při oslovování, je to signál, že „miláčky“ a „lásíček“ může mít hned několik, aby vytvořil falešný pocit intimity.

Mění názory, je zmatený

V jeden den, kdy je všechno skvělé, říká, že nás představí rodičům nebo vezme na rodinnou oslavu, druhý den je všechno jinak. Nejhorší případ je, že se snaží vytvořit pro nás naději na dlouhodobý vztah, ale zároveň ví, že z jeho strany je to nereálné.

Tvrdí, že je jen pro vás, ale pořád je online

Současný model randění často představuje zábavu s více než jedním potenciálním partnerem najednou. No je velký rozdíl mezi čestným chlapem, který si vybere jen jednu as ní dál komunikuje a mezi mužem, který si chce jen pohrát s našimi emocemi (a možná nejen těmi).

Chová se záhadně

Až příliš často říká, že mu vybila baterka telefonu? Zaslechli jste, jak říkal kompliment jiné ženě? Je při setkání nervózní a stále někomu odepisuje nebo chodí často na toaletu? Klame o profesi či pracovišti? To vše jsou jasné červené vlajky, mluvící rychle od něj pryč.

Jedna známá internetová seznamka nedávno udělala zajímavý průzkum mezi mužskými uživateli. Chtěli vědět odpověď na otázku, co považují za největší problém při seznamování se. Víte,… Čti dál
O minulých partnerkách mluví jen špatné věci

Pokud se při rozhovoru o minulých partnerkách tváří jako superhrdina a na ně klade samá negativa – všechna ho podvedla, byly bordelářky, alkoholičky a podobně, zřejmě bude pravda někde jinde (obvykle přesně opačná). Nejhorší je, když začne mluvit o tom, že je musel „krotit“ nebo jiným způsobem jim ubližoval – psychicky nebo fyzicky.

Nestřetáváte se s jeho přáteli

Close up woman and man sitting in cafe, holding warm cups of coffee on table, young couple spending weekend in cozy coffeehouse together, romantic date concept, visitors drinking hot beverages

Zatajuje-li vás před přáteli, respektive nás nepřizve do kruhu vlastních kamarádů, je to velmi podezřelé. Podobně, pokud se nechce setkat s našimi přáteli. Znamená to jen jedno: neplánuje v tomto vztahu zůstat.

Říká, že je mu jedno, jestli se setkáváme s jinými muži

Je to v pořádku, pokud jsme oba na stejné vlně. Ale pokud jsme si vypěstovali k němu silnější city, musíme pochopit překlad: „Chci se setkávat s jinými ženami a přidat si je k trofejím v posteli“.