LETNÍ DOVOLENÁ PLNÁ HRAVOSTI

Pokud už i vy myslíte na léto a na to, jak dobře by padla úžasná dovolená, nejste v tom sami! Příjemný čas odpočinku s rodinou a dětmi je však určitě třeba dobře naplánovat, aby vše dopadlo podle našich představ a aby nám po dovolené zbyly jen ty nejpříjemnější vzpomínky.

Letní dovolená
Hotely v nejkrásnějších lokalitách čekají na vás…

Nenechte nic náhodě a nechte si poradit:

Vyzkoušejte jeden z hotelů SOREA v nejkrásnějších lokalitách Slovenska jako jsou Vysoké Tatry, Nízké Tatry či Spiš a zaručeně neprohloupíte. Kromě krásné přírody a špičkových wellness center na vás čeká bohatá nabídka doplňkových služeb hotelových zařízení, která se právem pyšní Certifikátem „Zařízení přátelské k dětem a rodinám“ v rámci projektu „Vstupte s dítětem“.

Zábava pro celou rodinu v Tatranské Lomnici

Tatranská Lomnica je známá jako sportovní a kulturní centrum Vysokých Tater a právě v této oblasti můžete najít Hotel *** SOREA URÁN. Vaše děti jistě potěší zejména návštěva hotelového Wellness URANIA s dětskými bazény a nerezovým relaxačním bazénem se zábavnými i odpočinkovými vodními atrakcemi, jako jsou lezecká síť, houpací záliv, vodní chrliče, masážní trysky či vodní perlička. Vaše ratolesti se mohou pobavit také v hotelovém dětském koutku, ve kterém se nachází tabule na kreslení, skluzavka, houpací koník, omálovánky, barvičky, malé hračky, autíčka, plyšové hračky či stolní společenské hry a karty. Starší děti si mohou zkusit soutěž o výhru u stolního tenisu či kulečníkového stolu.

Young Caucasian woman running to the tropical waterfall in Thailand

Vodní radovánky a plno skvělé relaxace pro volné chvíle

Nedaleko se nachází Hotel *** SOREA TITRIS a jeho AQUA Relax centrum. Při vstupu do wellness je možnost zakoupení plenek do vody, plovoucího kola a rukávníků. Děti si zde najdou zábavu na 36 metrovém tobogánu s vodním proudem či ve zrychlovacím kanálu. Než se vyřádí na vodních atrakcích, rodiče si odpočinou v relaxačním bazénu s bublinkovou masáží celého těla, či hydromasáží dolních končetin, masáží páteře pod vodními tryskami, či ve vířivé vaně po saunování. Plno zábavy vás s dětmi čeká i na novém dětském hřišti TITRISLAND s herní sestavou Křemílek a Vochomůrka, Rainbow s houpačkou a malou lezeckou stěnou, jednopružinovou houpačkou Zajíček, prolézačkou Štaflík a Špagetka, s beranidlem a zábavou