Znáte kvalitní a hezké cyklistické oblečení ENDURA?

Společnost ENDURA je mezi sportovci už od roku 1993. Vznikla ve Skotsku a dala si za cíl zhotovit cyklistické oblečení, které zlepší výkon cyklistů a bude mít lepší funkci. To se jí velmi rychle podařilo a na trh uvedla dost produktů, jež si v mžiku získaly popularitu. Nastavené měřítko kvality i svou laťku drží stále vysoko a řadí se odjakživa k nejlepším značkám cyklistického oblečení. 

Proč si koupit oblečení ENDURA

Oblečení ENDURA vyniká svou funkčností, odolností i moderním vzhledem. I to jsou důvody, proč se stala lídrem na trhu. Tato značka je partnerem oblečení špičkových světových týmů, v nichž můžete najít mnoho hvězd z odvětví silniční cyklistiky, MTB a triatlonu. Testování oblečení probíhá mezi jezdci ve spolupráci s vědeckými pracovníky. Důraz je kladem na zvýšení aerodynamiky, správnou termoregulaci, komfort při všech podmínkách na trati. Testování probíhá dokonce i v aerodynamickém tunelu, aby se zjistilo, zda má ty správné vlastnosti tak, jak ENDURA navrhla a chtěla. Díky týmu Endura dostávají sportovci i klasičtí spotřebitelé to nejlepší, co mohou. 

Vyberte si vše, co potřebujete

V nabídce oblečení ENDURA můžete vybírat oblečení, ochranné prostředky, jako jsou helmy a chrániče a další zboží. U helem je zajímavých jejich vzhled a celkové provedení. Nechybí jim styl, jsou lehké, nepřekáží, což u jízdy na kole velmi oceníte. I na ruce a kolena ENDURA nabízí pohodlné a funkční chrániče, jež jsou voděodolné. Váš cyklo šatník můžete vybavit tak, jak potřebujete, ať už chcete jet za studených jarních nebo podzimních dnů či v horkém létě. 

Vybírejte dresy, trička, kalhoty, bundy, nákrčníky a mnohé jiné.

Na bikero.cz najdete oblečení Endura, ale také kvalitní oblečení CASTELLI z Itálie, které se těší podobné oblibě, jako ENDURA. Ať už si vyberete kterékoli zboží z těchto dvou značek, budete zajisté spokojeni.